72 ОЗНАКИ, ЩО ВИ – БІГУН

Біг – хобі із своїми принадами і дивацтвами. У багатьох бігунів-аматорів спостерігаються схожі симптоми:

 

 1. Ви часто шкодуєте, що в мозку не передбачена функція диктофона – щоб відразу записувати всі ті геніальні думки і вдалі формулювання, які приходять в голову під час пробіжки.
 2. Нормальні люди бігають щоб схуднути, ви худнете щоб бігати швидше.
 3. У вихідний день ви часто встаєте раніше, ніж в робочий – заради тривалого тренування.
 4. 100 євро за ніч в комфортному готелі – ну немає, це перебір, дорого. 100 євро за можливість за кілька годин довести себе до крайнього ступеня втоми в натовпі з 40 тисяч людей – велике везіння, яке ще потрібно виграти в лотерею.
 5. Вас дивують мудрі висловлювання і всілякі Лайфхак від коучів та інших експертів з саморозвитку – адже це очевидні речі на рівні першого класу, до яких можна легко дійти, просто бігаючи.
 6. Ви змінюєте тверде переконання «Більше ніколи і ні за що», підкріплене клятвеними обіцянками, на «Хочу зробити це знову» протягом хвилини. На цю хвилину зазвичай доводиться фініш.
 7. Потрапивши в нове місце, ви автоматично оцінюєте його придатність для бігу.
 8. Ви вже майже навчилися стримуватися і не віщати на улюблену тему в небіговой компанії. Але якщо там виявляється хоча б один побратим по розуму, трапляється катастрофа.
 9. Побачивши з машини людину яка біжить, ви встигаєте визначити її темп з точністю до 10 секунд, оцінити екіпіровку і проаналізувати техніку бігу. І, звичайно ж, позаздрити білою заздрістю.
 10. СБУ асоціюється у вас не зі службою безпеки України, PR – не з зв’язками з громадськістю, а слово «фартлек» не викликає нестримних нападів веселощів.
 11. Ви дійсно вважаєте, що +10 градусів, сіре затягнуте небо і навіть легкий дощик – ідеальна погода. Особливо для тривалої пробіжки.
 12. Ви не можете втримати в пам’яті дати народження родичів, але пам’ятайте більшість своїх результатів з забігів. З точністю до секунди.
 13. Ви на автоматі зав`язуєте шнурки на будь-якому взутті надійним «біговим» способом.
 14. Ви – перший користувач пральної машинки в сім’ї. Навіть при наявності великої кількості сильно одягу дітей.
 15. Ви дивуєтеся, коли хтось не розуміє, що значить бігти по 4:30, і питає, скільки це в км / год (калькулятори в допомогу).
 16. Ви знаєте точні відстані між безліччю об’єктів в вашому місті, а саме місто здається вам дуже компактним – всюди можна добігти.
 17. При виборі місця ночівлі в поїздці головним критерієм для вас стає «А де там бігати?».
 18. Повернувшись з пробіжки, ви не знаєте, що відповісти на питання, чи холодно на вулиці. Під час бігу ви перебуваєте в іншому температурному вимірі.
 19. Кращий спосіб досліджувати нове місто для вас – пробігтися по ньому рано вранці.
 20. На відміну від багатьох міських жителів, ви помічаєте зміну пір року у всіх подробицях.
 21. Ви використовуєте пробіжки щоб розслабитися і зібратися, помедитувати і влаштувати мозковий штурм, відволіктися від проблем і знайти рішення, прочистити голову і придумати нові ідеї, відпочити і проаналізувати, зрозуміти, що все не так погано, і нікого не вбито. Як не дивно, це працює.
 22. Ви знаєте свій пульс у спокої, а також при навантаженнях різної інтенсивності. І навіть свої пульсові зони.
 23. При зборах в поїздку значну частину вашого багажу займає бігове добро. А в списку речей йому присвячено окремий розділ.
 24. 90% фотографій з вами за останній рік – зі змагань.
 25. У вашому гардеробі більше пар бігових кросівок, ніж всього решту взуття разом взятого.
 26. Вас не засмучує, що ви стали ще на рік старше – замість цього ви передчуваєте перехід в нову вікову групу, де конкуренція нижче.
 27. Найдорожчі предмети вашого гардеробу – одяг для бігу.
 28. Іноді вам доводиться переодягатися в дивних місцях, але це давно не викликає ускладнень і збентеження.
 29. Ви ненавидите шопінг, але легко здатні провести 2 години за приміркою кросівок і бігового одягу.
 30. До вас завжди можна звернутися за прогнозом погоди на найближчий тиждень.
 31. У вас є дивні ритуали на кшталт викладання (і фотографування) всіх бігових причиндал ввечері напередодні забігу, поїдання строго визначеної їжі за строго певний час перед стартом і стояння в черзі в туалет.
 32. Ви вмієте їсти на бігу і на повній швидкості пити з стаканчика, не проливаючи воду.
 33. Ви носите спортивний годинник не тільки на пробіжці. І нічого, що на вашій руці він виглядає як гібрид будильника-переростка і факсового апарату.

 

 1. У фразі «Легка пробіжка на 10 км» ви не бачите ніякого протиріччя. Дійсно, це ж суцільний відпочинок і відновлення – після важкого тренування напередодні.
 2. Найбільший кайф в житті ви ловите від найпростіших речей. Соковитий апельсин божественного смаку на дистанції. Гарячий чай з імбиром з термоса в кінці зимової пробіжки по морозу. Звичайна вода, але така смачна, коли вона дуже потрібна. Змити піт, сіль і бруд під теплим душем. Зняти кросівки. Лягти і задерти ноги вище. Просто зупинитися на фініші і більше не бігти.
 3. Ви точно знаєте, що краса і всі ці особливі моменти – у нас під носом, за ними не обов’язково летіти в далекі краї. Досить вибігти з дому раніше.
 4. Чим старше ви стаєте, тим складніше вам підтримувати розмови про здоров’я з ровесниками.
 5. Побачивши мужика, який, засунувши руку в шорти, маже вазеліном, вас не відвідує думка про збоченців.
 6. Ви вмієте сякатися на бігу, з урахуванням напрямку і швидкості вітру.
 7. Цілий рік ви регулярно бачитеся з людиною на тренуваннях, а потім не впізнаєте його на вулиці в небіговому одязі.
 8. Восени і навесні ваші голі ноги в шортах викликають заклопотаність у бабусь і перелякані погляди перехожих в куртках і шапках.
 9. Коли питання «А вам не холодно?» Звучить частіше, ніж «Динамо біжить?»
 10. Логіка «щось я сьогодні втомився – піду побігаю” не здається вам дивним.
 11. У вас цілорічний загар в формі шорт і шкарпеток.
 12. Повертаючись з пробіжки, ви намотуєте зайве коло біля будинку, щоб на годиннику вийшла кругла цифра в кілометрах.
 13. ​​Ваш телефон містить фото ніг в кросівках і годин. Або, як мінімум, дороги / стежки.
 14. У вас є перевірений спосіб зробити день довший – побігати рано вранці.
 15. Бувають тижні, коли ви перевіряєте прогноз погоди по 3-4 рази на день, на трьох різних сайтах. Наприклад, перед марафоном.
 16. Ваше близьке оточення ділиться на дві частини: ті, хто вже змирилися і побігли, і ті, кого весь цей біг дратує. Люди з другої групи плавно перетікають в першу.
 17. Іноді ви ходите по вулицях, в тому числі, в місцях скупчення людей, вбравшись в великий сміттєвий мішок.
 18. Травми лякають вас не через шкоду здоров’ю, а через неможливість бігати.
 19. Ваші запаси шпильок помітно більше, ніж зберігає нормальний середньостатистичний чоловік. Іноді вони виявляються в рюкзаках, сумках і кишенях.
 20. У вихідні дні, особливо навесні і восени, ваша стрічка соцмереж складається переважно з фоточок медалей всіх форм і розмірів і їх гордих носіїв зі щасливо-укуреними особами.
 21. Ви вмієте волати страшним голосом «Доріжку б !!!» і відчуваєте особливі почуття до матусям з колясками, людям в навушниках і футболістам на стадіоні.
 22. Ви без особливих труднощів переводите в розумі кілометри в милі і навпаки.
 23. Читаючи в новинах або чуючи від знайомих про марафоні 5 км, ви стомлено закочуєте очі, але вже мовчите.
 24. Коли ви бігаєте 5 км, психами і «ого!» Здаються ті, хто долає 10 км. Коли 10 – то напівмарафон. Для полумарафонців – марафонці. Для марафонців – ультрикі. І так далі. Своя, вже освоєна дистанція – завжди норма і «нічого такого».
 25. Вам доводилося поїдати немиті дари природи прямо з куща / дерева / землі, пити воду з чужої пляшки і здійснювати інші злочини проти гігієни. Тому що коли ти голодний або не розрахував з водою на тренуванні, то стає пофіг.
 26. Ви плануєте відпустку навколо участі в старті. Або, як мінімум, перевіряєте календар забігів – а чи немає там чогось цікавого в даті подорожі.
 27. Без жодного наміру ви примудряєтеся будь-яку тему, будь то обговорення погоди або курсу валют, випадково перевести на біг. Або хоча б згадати про це в розмові.
 28. Ви не любите натовп і уникаєте масових заходів, але комфортно почуваєтеся серед кількох тисяч людей з номерами на грудях.
 29. Час, який ви провели в чергах в мобільні туалетні кабінки, обчислюється годинами.
 30. Ви знаєте, що кілометр – зовсім не точна одиниця виміру відстані. Кілометр може бути коротким, довгим або майже нескінченним – все залежить від того, на якій частині дистанції він знаходиться, і інших тонких налаштувань.
 31. Іноді ви голосно вболіваєте за знайомих, що біжать / пливуть / крутять в самих різних куточках світу і нескінченно оновлюєте онлайн-трекер, який дозволяє стежити за учасниками старту в реальному часі.
 32. Навіть будучи переконаним кошатником, ви неабияк прокачали в собачій психології і виробили власний алгоритм взаємодії з цими небайдужими до бігунів створіннями.
 33. Результат на дистанції, який здається вам крутим – це завжди ваш, мінус скільки-то хвилин. Крутий результат має властивість автоматично відсуватися, як тільки оновлюється особистий рекорд.
 34. Гуляючи цілий день по новому місту, ви дізнаєтеся більшість місць, тому що вранці встигли годинку пробігтися.
 35. Після пробіжки вас можна застати в дивній позі.
 36. Ви виявляєте рельєф на добре знайомій місцевості, яку вважали абсолютно плоскою до того, як там пробіглися.
 37. Ваші стосунки з власним пульсом котяться по похилій. Спочатку ви переконані, що вмієте бігати по відчуттях. Потім одягаєте пульсометр на пробіжку і лякаєтеся. Намагаєтеся розрахувати пульсові зони.
 38. У вас є універсальна порада і рішення на всі випадки життя, від нещасного кохання до кризи середнього віку і проблем зі здоров’ям – бігайте! Ви точно знаєте, що можливість проводити кілька годин в тиждень у власній голові і рухомому тілі робить життя кращим.
Поділитись:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ВВЕРХ

X