Крутий будинок на колесах зі шкільного автобуса

Перетворити шкільний автобус в затишний функціональний будинок на колесах – легко! Подружжю Метту і Емілі знадобилося 5 місяців, безліч навчальних роликів на YouTube, і $ 17,700 (близько 500 тис. грн) – тепер пара подорожує по країні на пересувному будинку мрії, облаштованому своїми руками.

 

Пара з містечка Холланд в штаті Мічиган, США, Метт Мьярд – медик, і його дружина Емілі – вчителька, у вільний від роботи час обожнюють подорожувати. Пара надихнулась ідеєю мандрувати в “будинку на колесах”.

Після придбання звичайного шкільного автобуса, вони не мали уявлення про те, з чого почати. “Ми довго представляли, як буде виглядати будинок. Потім, подивившись безліч навчальних роликів на YouTube, почерпнули знання по столярній майстерності, правильному підключенні електрики, прокладання водопроводу та так далі. Через 5 місяців нас порадував успішний результат – затишний будинок на колесах”, – розповідає подружжя.

 

 

На пересувному будинку закохані вже встигли побувати в декількох штатах США, а також з’їздити до знаменитих гір Колорадо. “Життя” в русі “зовсім інше, і час ніби сповільнюється – залишається тільки розслаблятися і насолоджуватися шикарними краєвидами за вікном”.

 

 

 

Багато хто, коли бачать будинок Метта і Емілі, мріють про такий же. На що пара завжди відповідає: “Так зробіть. Так, це важка робота, і вам доведеться багато чому навчитися, але ви не пошкодуєте. А зробивши першу подорож на колесах, вже навряд чи зупинитесь!”

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ВВЕРХ

X