Marmot

Ідея створення Marmot виникла в квітні 1971 року на Льодяних полях Джуно на Алясці. Майбутні гляциологи, студенти університету Санта-Круз: Ерік Рейнолдс і Дейв Хантлі запропонували ідею створення Marmot Club- Клубу Бабака.

Незважаючи на те, що час вони проводили весело, їм було холодно, сиро і незатишно в тому спорядженні, яке вони використовували. Хоча це спорядження було кращим на ринку в той час.

Повернувшись в теплу Каліфорнію, вони вирішили, що зможуть створити новий вид одягу, в якому не буде холодно і сиро. Ерік і Дейв були впевнені в тому, що зроблять його краще, ніж інші, і доб’ються успіху.

Так з’явився Marmot Club – клуб Бабаки. Головне правило клубу – кожен є президентом, тобто всі рівні. Щоб стати членом клубу Бабаки, необхідно було піднятися на крижану вершину з іншим членом клубу. Інші правила були лише в тому, щоб підтримувати хорошу спортивну форму.

Незабаром Ерік і Дейв налагодили виробництво дослідних зразків з пуху прямо в кімнаті гуртожитку в Санта-Круз. Їх першими творіннями були пухові жилети, светр і куртка. Хлопці знали толк в пусі (як і в холоді) і дуже скоро вони зуміли виготовити три перших пухових спальних мішка Marmot. Найтеплішим з них був PIKA (тепер відомий як CWM), він міг зберігати тепло при -45 С і коштував всього 168 $ (за цінами 1975 року).

У 1973 Ерік з Томом Бойс з компанії «Grand Junction» вчинили зимове сходження на Grand Teton у Вайомінгу. І наступної весни команда Marmot складалася вже з Еріка, Дейва і Тома.

Трійка орендувала 100-літню кам’яну будівлю неподалік від центру міста, в якому раніше був торговий центр. У ньому вони відкрили магазин під назвою «Marmot Mountain Works» ( «Творчість Гірських Бабак»).

Тоді бізнес був не таким вдалим, як зараз, тому вони ледве зводили кінці з кінцями. Доводилося підробляти, навчаючи туристів кататися на гірських лижах. Але саме навесні 1974 компанія Marmot офіційно з’явилася на світ.

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ВВЕРХ

X