Найбільша виставка одягу для спорту та активного відпочинку

Найбільший захід спортивної індустрії в світі, представляє:

  • високі технології спорту, бізнесу і стилю в одному місці;
  • прем’єри року в 16 павільйонах;
  • ділові контакти з професіоналами з більш ніж 100 країн;
  • 4 дня корисної та актуальної інформації про тенденції галузі.

Іспо є провідною міжнародною виставкою спортивних товарів та спортивної моди, яка представляє найновіші тенденції розвитку спортивної продукції. Протягом останніх 40 років представлений весь спектр спортивних товарів, спортивного взуття та спортивної моди, а також останні тенденції в цих сегментах. Ця виставка є бізнес-платформою, а також трендом для галузі. Міжнародні експоненти показують свої найновіші продукти тут і користуються можливістю для нових ділових контактів.

Будь-хто, хто коли-небудь був в ISPO Мюнхен, повернеться знову: 97% учасників ISPO Мюнхена 2017 року заявили, що вони обов’язково або, можливо, будуть виставлятися в ISPO Мюнхена наступного року. Постійно високий рівень участі протягом багатьох років підтверджує стійкий успіх ISPO Мюнхена та цінні вигоди для учасників. Загалом 95% експонентів оцінили виставку як відмінну, дуже хорошу або хорошу платформу для підтримки існуючих ділових відносин.

Цьогорічна виставка ІSPO в Мюнхені відбувалась з 28 січня по 31 січня 2018 року. На ній було показано близько 3000 експонатів та 90000 відвідувачів.

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ВВЕРХ

X