Технології Alpine Crown

Мембрана TPU спеціально розроблена для зовнішнього одягу. Властивості мембрани:
– Відчуття дихання, дозволить Вам одночасно насолодитися гідроізоляцією та комфортом.
– Водонепроникні, з якими наші куртки витримують тиск води, що не перевищує 1000 мм, без витоку, а водяний пар дозволяє пропускати його.
– Вітрозахист, що важливо на відкритому повітрі, особливо коли ви знаходитесь на висоті.
– Додатковий комфорт носіння
– Міцний водовідштовхувальний матеріал.

2 шляхи для тканини

Високо пружна тканина розтягується в різних напрямках. Це забезпечує максимальну свободу пересування та ідеальну придатність.

4-стороння стретч тканина тягнеться у всіх напрямках, поперечно і довжинно. Це підвищує комфорт ваших рухів і дозволяє досягти ще більшої висоти в будь-яких зимових заходах.

Одяг Alpine Crown Softshell пропонує новий підхід до традиційних зовнішніх систем нанесення шарів. Потужна, вітрова та водонепроникна тканина Alpine Crown з м’якою шкірою зроблена для вимогливого активного використання. Саме тому шванти з м’якою шкірою найкраще підходять для роботи з високою енергією, коли легка передача є перевагою. Ці продукти:
· легкі
· Водовідштовхувальні
· Вітростійкі

Це хімічна мікромолекулярна обробка на тканинах, що створює молекулярний бар’єр на поверхні тканини. Він зупиняє проникнення води в тканину, змушуючи молекули води прилягати одне до одного. Він має водовідштовхуючі властивості зовнішньої тканини і, таким чином, робить організм сухим та комфортним у дощові дні.

MAX 300G SuperLite – продукція, що має кінцеву вагу 300 гр або менше. Продукти в цій категорії розроблені для мінімалістів ваги, які цінують легкість, технологічність, а також особистий комфорт.

3М Ізоляція тонкості – це одна з найлегших теплоізоляцій із синтетичного волокна. Унікальні мікрофібри або тонкі волокна, які складають ізоляцію Thinsulate, затримують молекули повітря між вами та зовнішнім середовищем. Оскільки волокна в ізоляції Thinsulate більш тонкі, ніж волокна, використовувані в більшості інших синтетичних або природних ізоляцій, вони захоплюють більше повітря в меншому просторі. Чим більше повітря є в даному просторі, тим краще він ізолює вас від холодного зовнішнього повітря.

Тефлонова технологія захисту тканин, включає використання процесу фтору, який утворює молекулярний бар’єр навколо кожного волокна. Молекулярний бар’єр зменшує поверхневий натяг волокна, що дозволяє захистити тканину від плям, рідких речовин, пилу та ґрунту. Забезпечує високу надійність захисту.

Затискачі YKK – ідеальне поєднання якості, міцності та безпечності. Затискачі YKK є невибагливі в роботі та захищені від вологи, пилу та інших забруднюючих речовин.

Система RX5000 дозволяє мільйонам крихітних пор вдихнути на повний потенціал.

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ВВЕРХ

X