Технології Jack Wolfskin

DownFiber (Даун Файбер) поєднує в собі кращі властивості двох наповнювачів: теплоізоляцію пуху і вологонепроникність синтетичного волокна FIBERCLOUD (ФАЙБЕРКЛАУД).
Downfiber (Даунфайбер) складається на 70% з пуху і на 30% з Fibercloud (Файберклауд). Залежно від застосовуваного пуху змінюється і об’ємність. Наповнювач, як і пух, вільно набивається в осередку.
Використовуваний пух набуває водовідштовхувальні властивості завдяки обробці без ПФУ. Таким чином, Downfiber (Даунфайбер) зігріває навіть тоді, коли наповнювач намокає через дощ. Крім того, він сохне швидше, що покращує вологопередачу і паропроникність.

Основні властивості:
– дуже гарне співвідношення тепла і ваги
– компактність
– високий ступінь збереження тепла
– нечутливий до вологи
– швидкосохнучий
– міцний і довговічний.

Картинки по запросу DownFibe

 

Синтетичний наповнювач Fibercloud (Файберклауд) має велику об’ємністю і добре зберігає тепло. В цілому синтетичне волокно міцніше і менш чутливе до вологи, ніж пух. Зігріває навіть тоді, коли волокна намокають від снігу, дощу або поту.
Fibercloud (Файберклауд) складається з мікропорожнистих волокон різної довжини і форми. Наповнення з синтетичного волокна використовується як пух, тобто вільно набивається в осередку, де волокна можуть показати всю свою об’ємність.
Синтетичне волокно дуже міцне, але на відміну від пуху не таке компактне. Крім того, воно має таку ж ступінь збереження тепла, що і пух, але важче за нього.

Основні властивості:
– швидкосохнучий
– високий ступінь збереження тепла
– нечутливий до вологи
– міцний і довговічний.

Картинки по запросу Fibercloud

Microguard (Мікрогард) – це синтетичний утеплювач, який особливо добре підходить для дуже легкого, зносостійкого і компактного одягу та спальних мішків. Багато нарізані поліефірні волокна утворюють щось на зразок флісу. На відміну від пуху або вільних синтетичних наповнювачів він не вимагає великої кількості стібків. Спіральні волокна з великою об’ємністю змішуються з мікроволокнами, здатними особливо добре зберігати тепло.

Основні властивості:

  • компактність.
  • Міцний і довговічний.
  • Нечутливий до вологи.

Microguard Silver (Мікрогард Сілвер): на внутрішній стороні додатково використовується тонкий, дихаючий фліс з металізованими волокнами. Ці волокна відображають тепло тіла, покращують здатність утримувати тепло приблизно на 20%.

Microguard Maxloft (Мікрогард Макслофт): особливо щільний утеплювач, який завдяки порожнистим волокнам може накопичувати більше зігріваючого повітря; в співвідношенні тепла і ваги він нагадує пух.

Картинки по запросу Microguard

 

 

 

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ВВЕРХ

X